Pasigamink savo rašiklį!

tusinukaiMūsų partneriai “RittenPen” siūlo Jums patiems susidėlioti pasirinkto tušinuko maketą su norimais tekstai ir logotipais, o mes pasirūpinsime jų gamyba. Minimalus rašiklių  užsakymo skaičius: 200 vnt.

Aprašome 8 žingsnius, kuriais sekdami jau po penkiolikos minučių galėsite turėti savo įmonės rašiklių maketus, o mes - jūsų užsakymą. 

baneris rasikliai maketuok1

 

Spauskite ant šios nuorodos arba paveiksliuko viršuje, kuris jus nuves tiesiai į mūsų tiekėjų puslapį, kuriame patys galėsite pasigaminti rašiklius su norimu tekstu ar logotipais.

Jūsų laukia tik 8 žingsniai ir užsakymas bus priimas. Palengvinimui, aprašome juos:

1 žingsnis. PASIRINKITE RAŠIKLIO MODELĮ.

Rašiklių modeliai suskirstyti į kategorijas A-I pagal jų kainas: nuo pigiausio iki brangiausio. Išskirtos atskiros kategorijos  lengvesnei navigacijai:

Ekologiškų tušinukų linija (ECO-LINE)

Su metaliniu klipsu (METAL-CLIP)

Metaliniai tušinukai (METALPENS)

2012 metų nauji produktai (NEWS 2012)

Pasirinkite tušinuko modelį spustelėjus ant tušinuko ar jo pavadinimo po tušinuku.

2 žingsnis. PARINKITE RAŠIKLIO SPALVAS

Priklausomai nuo tušinuko modelio, skirtingoms jo dalims galite pasirinkti skirtingas spalvas: tušinuko klipsui, viršutinei ar apatinei tušinuko korpuso daliai, tušinuko antgaliui ir pan.

3 žingsnis. NUSTATYKITE LOGOTIPO PADĖTĮ

Ant tušino galima uždėti jūsų įmonės logotipą. Įmanomas logotipų skaičius ant vieno tušinuko: iki 3 vnt.

Pirmiausia iš savo kompiuterio turite įkelti logotipą pasirinkdami “browse” funkciją. Logotipas turi būti vieno iš šių formatų: eps, pdf, ai, jpg, png arba tiff . Dydis neturi viršyti 5 MB. Pasirinkite vieną iš siūlomų pozicijų, kur norite matyti logotipą. Prie galimų pozicijų yra nurodyta, kokio maksimalaus dydžio spauda galima ant tušinuko ir kokia technologija tam naudojama: spauda, graviravimas ar kita.

Logotipą pelyte galite mechaniškai padidinti, sumažinti, pasukti ar paslinkti į norimą vietą. Vadovaukitės pilkomis strėlytėmis, atsirandančiomis prie logotipo.

Numatykite, ar norite skaidraus logotipo fono, ar ne (funkcija: transparency).

Sutvarkius pirmąjį logotipą, tą patį galite daryti ir su antruoju bei trečiuoju, jei norite uždėti ant rašiklio daugiau nei vieną logotipą.

4 žingsnis. TEKSTO DĖJIMAS

Pilkame laukelyje įveskite tekstą, kurį norite matyti ant tušinko. Pasirinkite norimą šriftą, raidžių dydį ir spalvą. Taip pat pasirinkite vieną iš siūlomų pozicijų, kur norite matyti tekstą. Prie galimų pozicijų yra nurodyta, kokio maksimalaus dydžio spauda galima ant tušinuko ir kokia technologija tam naudojama: tempografija, graviravimas ar kita.

Galite mechaniškai padidinti, sumažinti, pasukti ar paslinkti tekstą į norimą vietą. Vadovaukitės pilkomis strėlytėmis, atsirandančiomis prie jo.

Sutvarkius pirmąjį tekstą, tą patį galite daryti ir su antruoju bei trečiuoju, jei norite uždėti ant rašiklio daugiau nei vieną tekstą.

5 žingsnis. PASIRINKITE RAŠIKLIO ŠIRDELĘ

Priklausomai nuo pasirinkto tušinuko modelio, galėsite pasirinkti norimą tušnuko šerdelę: joger, maratjon ar xl-liner (didelės talpos). Taip pat pasirinkite jos spalvą: mėlyna ar juoda.

6 žingsnis. INFORMACIJA APIE PRODUKTĄ

Susipažinkite su detalesne informacija apie pasirinktą tušinuką.

7 žingsnis. PASIŽIŪRĖKITE, KAIP ATRODO JŪSŲ TUŠINUKAS

Pasirikite funkciją PEN-LAYOUT viršutinėje menu juostoje ir į jūsų kompiuretį bus atsiųstas dokumentas su pasigaminto rašiklio detaliu vaizdu ir informacja.

8 žingsnis. UŽPILDYKITE UŽSAKYMO FORMĄ

Pasirikite funkciją INQUIRY viršutinėje menu juostoje, kuri leis Jums užpildyti užskymo formą.  Palikite savo kontaktus – užpildykite visas skiltis, pažymėtas žvaigždute, pasirinkite užsakymo dydį laukelyje “Quantity” (galimas užsakymo skaičius: nuo 100 vnt tušinukų). Galite palikti papildomas pastabas ar komentarus laukelyje”Note”, taip pat nurodytą apsaugos kodą.

Atsiųskite mums užsakymą paspaudę “SEND INQUIRY”.

Sveikiname, užsakymas iššiųstas mums, mes su Jumis artimiausiu metu susisieksime ir patikslinsime užsakymą.

 
Facebook Google Linkedin