Pasiūlymas tikriems verslininkams

Copy of 10 savaite pasiulymas verslininkams

Kalėdinių pasiūlymų BUMAS!

Reikalingiausi reikmenys kasdieniam biuro darbui kiekvienam darbuotojui.

Siūlome Jums firminius rašiklius, vizitinių kortelių dėklus, susegiklius gryniesiems pinigams, USB laikmenas, raktų pakabukus, darbo knygas, odinius segtuvus ir kitas praktiškas dovanas ir suvenyrus su įmonės logotipu.

Šios savaitės pasiūlymas: 

Siūlome Jums firminius rašiklius, vizitinių kortelių dėklus, susegiklius gryniesiems pinigams, USB laikmenas, raktų pakabukus, darbo knygas, odinius segtuvus ir kitas praktiškas dovanas ir suvenyrus su įmonės logotipu. 

Verslo dovanos  – praktiškas ir sumanus kiekvienos įmonės pasirinkimas.

Copy of 10 savaite pasiulymas verslininkams

Dovana su Jūsų firmos vardu patiks Jūsų klientui, partneriui ar kolegai. Verslo dovana gali tapti sėkmingo bendradarbiavimo pradžia, padedanti palaikyti tolimesnius santykius su klientais. Jos skirtos tam, kad klientas jus atsimintų, o tuo pačiu tai ir puiki reklamos priemonė.  


Pasiūlymo teiraukitės susisiekdami el.paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai  

"Verslas Verslui" - Jūsų Kalėdinių dovanų patarėjas. Kiekvieną savaitę teikiame Jums idėjas, o Jūs galite rinktis iš plataus kalėdinių dovanų asortimento.

 


 

 
Facebook Google Linkedin